• Olomouc | Velká Bystřice
  • +420 725 635 385
  • info@it-balon.cz
Woocommerce
Navigace: : Home \ Aktuality \ Woocommerce
21 června 2017 - 7:13, Designer: , v sekci: Aktuality, Comments off

WooCommerce je zdarma eCommerce plugin, který vám umožní prodat cokoliv a krásně. Je postavena tak, aby se bez problémů integrovalo do WordPress, WooCommerce je světově nejoblíbenější eCommerce řešení, které poskytuje jak vlastníkům a developerům úplnou kontrolu.

Díky nekonečné flexibilě a přístupu ke stovkám volných a prémiových rozšíření WordPressu, používá WooCommerce kolem 30% ve všech on-line obchodů – což je více než u jiných platforem. S WooCommerce můžete prodávat fyzické i digitální zboží všech možných tvarů a velikostí, variant produktů, vícenásobných konfigurací, stahovatelné produkty a dokonce i prodávat affiliate produkty z on-line tržišť.

Existuje spoustu rozšířitelností, jako je například intergrace platebních brán, kombinace produktů, závislosti produktů, akce s dárky, propojení se zbozi.cz a heureka.cz a mnoho mnoho dalších možností.

Já osobně Woocommerce již implementoval na některých portálech a zatím fungují zcela bez problémů a pro menší e-shopy je to naprosto super nástroj, který bych doporučil těm, kteří nechtějí investovat do svého „menšího“ e-shopu mnoho peněz.

O autorovi: