• Olomouc | Velká Bystřice
  • +420 725 635 385
  • info@it-balon.cz
Woocommerce
Navigace: : Home \ Aktuality \ Woocommerce
21 června 2017 - 7:13, Designer: , v sekci: Aktuality, Comments off

WooCommerce je zdarma eCommerce plugin, který vám umožní prodat cokoliv a krásně. Je postavena tak, aby se bez problémů integrovalo do WordPress, WooCommerce je světově nejoblíbenější eCommerce řešení, které poskytuje jak vlastníkům a developerům úplnou kontrolu.

Díky nekonečné flexibilě a přístupu ke stovkám volných a prémiových rozšíření WordPressu, používá WooCommerce kolem 30% ve všech on-line obchodů – což je více než u jiných platforem. S WooCommerce můžete prodávat fyzické i digitální zboží všech možných tvarů a velikostí, variant produktů, vícenásobných konfigurací, stahovatelné produkty a dokonce i prodávat affiliate produkty z on-line tržišť.

Existuje spoustu rozšířitelností, jako je například intergrace platebních brán, kombinace produktů, závislosti produktů, akce s dárky, propojení se zbozi.cz a heureka.cz a mnoho mnoho dalších možností.

Já osobně Woocommerce již implementoval na některých portálech a zatím fungují zcela bez problémů a pro menší e-shopy je to naprosto super nástroj, který bych doporučil těm, kteří nechtějí investovat do svého „menšího“ e-shopu mnoho peněz.

O autorovi:

Single Event Page

This is a single event page with sample content. This layout is suitable for most websites and types of business like gym, kindergarten, health or law related. Event hours component at the bottom of this page shows all instances of this single event. Build-in sidebar widgets shows upcoming events in the selected categories.