• Olomouc | Velká Bystřice
  • +420 725 635 385
  • info@it-balon.cz
Nabídka balíčků
Navigace: : Home \ Nabídka balíčků

Novinka: nabídka support balíčků

Balíček START

Součástí tohoto balíčku je aktualizace jádra redakčního systému WordPress a všech aktivních pluginů 1x ročně (vždy začátkem kalendářního roku). Během servisního zásahu bude zkontrolován výkon a funkcionalita samotných stránek a vytvořena kompletní záloha dat a databáze (Full Backup). Dále v tomto balíčku bude nastaveno i automatické průběžné zálohování databáze a některých zdrojových dat – tedy nebudete se muset bát, že by jste o své data či stránky někdy přišli. Po dokončení servisu vždy budete informování o tom, co se vše na stránkách událo (e-mailem informace o tom, co bylo na webu provedeno).

AA

599 Kč /1x ročně

základní cena: 599 Kč / servis

Tento balíček je z pohledu financí nejméně výhodný a to z toho důvodu, že za kalendářní rok se toho ve světě WordPress stane mnoho a je tedy i potřeba provést na systému spoustu úprav, aby byl zajištěn správný chod stránek a celého systému.

Balíček MIDDLE

Součástí tohoto balíčku je aktualizace jádra redakčního systému WordPress a všech aktivních pluginů 2x ročně (vždy po 6-ti měsících). Během servisního zásahu bude zkontrolován výkon a funkcionalita samotných stránek a vytvořena kompletní záloha dat a databáze (Full Backup). Stejně jako u předchozího balíčku bude nastaveno pravidelné zálohování databáze a důležitých zdrojových kódů a také budete po dokončení servisu vždy informování o tom, co se vše na stránkách událo pomocí protokolu o provedení servisní práce. Během roku Vám tak přijdou do e-mailové schránky celkem dva informativní e-maily o tom, co bylo provedeno.

AA

899 Kč /2x ročně

zvýhodněná cena: 449 Kč / servis

Tento balíček je z pohledu financí daleko výhodnější a jeho součástí je 2x support stránek během kalendářního roku. Budete tak mít vždy po šesti měsících stránky optimalizovány a redakční systém i pluginy budou na nejnovějších dostupných verzích.

Balíček COMPLETE

Nejefektivnější nabízený balíček pro Váš redakční systém. Mějte systém stále nejaktuálnější a nejbezpečnější. V rámci tohoto balíčku se můžete těšit na pravidelné měsíční aktualizace vašeho systému a všech dostupných pluginů. Dále se můžete těšit na pravidelné zálohy všech zdrojových kódů a databáze + navíc součástí tohoto balíčku je i zvýšená ochrana proti spamům a útokům na stránky z internetu. Každý měsíc budete informování pomocí e-mailu o tom, jaké změny v redakčním systému byly provedeny a také doporučení, co by se na stránkách mohlo vylepšit nebo zdokonalit.

AA

2388 Kč /12x ročně

nejvýhodnější: 199 Kč / servis

Naprosto nejvýhodnější balíček z pohledu ceny za servis. Mějte váš redakční systém stále aktuální, zabezpečený a optimalizovaný pro nároky dnešní doby a nároky internetu. Buďte bez starostí, že by jste o vaše data přišli. Účtováno 1x ročně.

Proč jsou tyto balíčky důležité a co je jejich obsahem?

Dovolte, abych vám představil novou službu balíčků, kterou jsem pro vás připravil. Jak už všichni nejspíš víte, většina projektů, kterých vytvářím běží na redakčním systému WordPress, tedy na systému s vlastní administrací. Díky tomu můžete pomocí administrace měnit na vašich stránkách různé texty, přidávat obrázky, aktuality atd. Nicméně protože jako každý jiný redakční systém je potřeba i tento systém stále udržovat tak, aby správně fungoval a byl odolný vůči útokům z venku. WordPress se skládá z několika různých částí, pro nás jsou důležité části core a plugins.
Co si pod tímto pojmem představit?
Core, neboli jádro systému je vlastně samotný redakční systém a během roku vychází zpravidla několik nových verzí (2-5x ročně). V těchto aktualizacích jsou vždy obsaženy zabezpečující prvky, opravné balíčky pro tzv. bugy stránek a vylepšení samotného redakčního systému z pohledu výkonu a funkcionality.

Proto je důležité mít stále aktuální systém, aby vám nezačali chodit spamové e-maily, nezačaly být stránky pomalé apod. Stejná pravidla platí pro pluginy.
Pluginy jsou „moduly“, které se do systému přidávají a mají za následek zlepšení chodu stránek a nebo přidání nové funkcionality (např. kontaktní formuláře, nové grafické prvky, speciální moduly apod.) a měly by být také stále co nejaktuálnější.

Nicméně neodborná či chybná aktualizace může vést ke zboření celého systému a proto nedoporučuji dělat aktualizace osobám, kteří s WordPressem nemají velká zkušenosti. Obnovit data bez předešlých záloh je někdy téměř nemožné.

Součástí mých nabízených balíčků je pravidelná aktualizace jádra (core) a instalovaných pluginů (plugins), pravidelné zálohování jak kompletních zdrojových dat, tak i pravidelnou zálohu dat databáze.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na e-mailu info@it-balon.cz, nebo telefonicky na čísle +420 725 635 385