• Olomouc | Velká Bystřice
  • +420 725 635 385
  • info@it-balon.cz
O nás
Navigace: : Home \ O nás

Ve světě IT technologií se pohybuji od roku 2003. Nejvíce se zabývám tvorbou webových prezentací, jak klasických statických webových prezentací, tak i dynamických prezentací a prezentací s redakčním systémem WordPress . Dále se zabývám tvorbou menších e-shopů. Velkou část mého času věnuji i tvorbou grafických návrhů. Vytvářím designy pro bigboardy, billboardy, plakáty, zabývám se návrhem vizitek, log a různých reklamních předmětů. Dáme se zabývám návrhem a správou počítačových sítí, instalací a správou serverů a síťových prvků, vč. zálohování. Jsem schopen Vám navrhnout IT infrastrukturu na klíč (tedy od zednických prací až po finální předání vč. elektronické dokumentace). V neposlední řadě se zabývám i návrhem a montáží kamerových systému s přístupem odkudkoliv v internetu.

Webové stránky a e-shopy
Vytvořím pro Vás vlastní webové stránky nebo e-shop s vlastní administrací dle vašich představ. Zabývám se více jak 13 let prací s webovými stránkami a technologií WordPress. Více ZDE.

Grafické práce
Pokud potřebujete vytvořit grafický návrh bigboardů, billboardů, plakátů, vizitek, log či různých designů pro Vaše reklamní předměty jste na správném místě. Více ZDE.

IT infrastruktura
Zabývám se návrhem a realizací malých i velkých počítačových sítí. Instalací a správou serverů, routerů a veškerých síťových zařízení, vč. zálohování. Více ZDE.

Kamerové systémy
Vytvoříme kompletní návrh a instalaci kamerových bezpečnostních systémů s využitím nejmodernějších prvků s přístupem odkudkoliv v internetu. Více ZDE.