• Olomouc | Velká Bystřice
  • +420 725 635 385
  • info@it-balon.cz
Natáčení klipů
Navigace: : Home \ Natáčení klipů

MAREK ZTRACENÝ – NAŠE CESTY (klip mého oddílu v rámci tábora Potštejn 2021)

Natáčení hudebního klipu dle známé písničky a klipu Marka Ztraceného – Naše cesty v rámci akce „Filmový festival“ na dětském táboře v Potštejně. Herecké výkony holek byly dokonalé a tak se nám s klipem povedlo letošní festival vyhrát 🙂

LUCY NAVRÁTILOVÁ – SKYFALL (COVER)

Natáčení hudebního coveru s Luckou. Sranda byla, natáčeno ještě starou technikou na místě, kde jsme ani nechtěli být. Ale nakonec si myslím, že se povedlo.

BAKEMA – BIOLID (RYBIČKY 48)

Cover naší oblíbené skupiny Rybičky 48. Klip natočený dle originálního klipu od Rybiček v rámci „Filmového festivalu“ na dětském táboře v Potštejně.

SKOKANI OLOMOUC – BASEBALLOVÝ KLUB

Náborové video mládeže baseballového týmu Skokani Olomouc. Natáčení probíhalo na baseballovém hřišti Na páté metě v Olomouci.

BAKEMA – VÁNOČNÍ SPECIÁL

Klip, který vznikl pro pobavení :-))))))

SVATBA MÁLKOVI 4.9.2021

SVATBA KOŠOVI 29.8.2020

Svatební video natočené a sestříhané pro mé kamarády Davida a Lucku, kteří měli svatbu v Golf Resort ve Vésce u Olomouce.

Další svatební videa (2018 – 2021)

jsou k dispozici ZDE. Nejsou ale veřejné, tedy jsou na pouze na vyžádání (dle přání svatebčanů). Stačí napsat na e-mail info@it-balon.cz a obratem Vám zašlu přístupové heslo do zabezpečené sekce, kde si můžete soukromě všechny svatební klipy prohlédnout. Děkuji za pochopení.